Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bor Makina Kurumsal

2011 yılında kurulan Bor Makine LTd.Şti. öncelikle alt yapıya ve teknolojiye uygun yatırım çalışmalarına hız vermiştir. Makine sektöründe sektörün öncü kuruluşlarının alt yüklenicisi olan firmamız ortakları uzun yıllardan beri talaşlı imalat sektöründe tecrübe sahibidir.

Bor Makine Ltd. Şti. Otomotiv, Savunma Sanayi ve Havacılık ve Özel İmalat tasarım parçaları gibi çeşitli üretim alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sürekli ürün yelpazesini geliştirmek, gerek mevcut ürünlerin kalitesini artırmak, gerekse üretim maliyetlerini düşürmek için sürekli Ar-Ge çalışmalarını devam etmektedir.

Bor Makine Ltd.Şti. devamlılığı, yeniliği kendisine ilke edinen gelecekte de çalışma ilkelerinden ödün vermeden faaliyette bulunduğu tüm sektörlere kaliteli hizmetler sunmaya devam edecektir.

Günümüz Türkiye`sinin dünya pazarındaki yerinin şekillenmesi sürecinde AR-GE çalışmalarımız ile sektörümüzün her adımına katkıda bulunmaktadır. Bu amaçla eğitim seviyesi yüksek, deneyimli teknik personel ve gerekli makine parkına sahiptir. Bu iki faktörün doğru bir yönlendirme ve idaresiyle çok değişik sektörlere hizmet vermektedir.

Vizyon 

Bulunduğumuz bölgede müşteri odaklı, tercih edilen, müşterilerimizin markasına değer katan, Havacılık, Savunma Sanayi ve Uzay Teknolojilerinde güvenilir bir tedarikçi konumuna gelmek.  

Misyon 

Tutarlı ve istikrarlı bir şekilde müşteri beklenti ve isteklerini, sürekli iyileştirme proseslerimizi etkin bir şekilde uygulamak suretiyle müşteri memnuniyetini geliştirerek operasyonlarımızı sürdürmek ve çözüm odaklı bir Kalite Yönetim Sistemi oluşturmak. 

Değerlerimiz 

Müşteri odaklı çalışma prensibiyle, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, iş birliği ile uyum ve verim içerisinde çalışması yegane değerimizdir. 

Kalite Politikamız 

• Müşterilerimizin gelişen ve değişen ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için zamanında ve arzu edilen nitelikte; sürekli iyileştirme ilkesi ile ulusal ve uluslararası standart ve yasal şartlara uygun ürün ve hizmet sunmak,
• İlk seferde ve her seferde doğru ürün sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, 
• Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını her kademede ön planda tutup, çalışanların gelişimine katkıda bulunarak nitelikli çalışma arkadaşları edinmek ve bunun devamlılığını sağlamak, 
• Sürekli iyileştirme yolu ile Kalite Yönetim Sistemimiz ve katma değer yaratan süreçlere yoğunlaşarak tüm süreçlerin hedeflere ulaşmasını ve verimliliğin arttırılmasını sağlamak 
• İnsan sağlığı ve çevre konusunda duyarlı olmak ÜRETİMLERİMİZ

Bor Makine Ltd.Şti.

1600 m2` lik kapalı alandaki üretim hattında talaşlı imalat üretimi yapmaktadır. Bu alanda bir çok değişik sektöre hizmet verdiği gibi, müşterilerinin özel ürün taleplerine de daha hızlı ve yerinde çözümler sunmasını sağlamıştır.Başlıca bu sektörler; otomotiv sanayi,  sağlık sanayi, inşaat sanayi, gıda sanayi, cam sanayi gibi sektörlere makina ve yedek parça imalatı yapmaktadır.